buildDomácnosť eventEventy library_booksKurzy favorite_borderWellness more_horizOstatné

Profesionáli v odvetví vývoj webu v meste Bratislava

Mgr. Michal Vasil

Jakabova 42, Bratislava

Sme Narative a tvoríme pre vás prémiové webstránky, branding a mobilné aplikácie. Pozrite si naše práce na www.narative.sk, Kontakt : info@narative.sk, 0918040888,

Požiadať o ponuku

Martin Sprušanský

Stropkovska 3, Bratislava

Sme fullservisová digitálna agentúra, ktorá sa špecializuje na komplexné potreby v oblasti webdizajnu a online marketingu. Počas našej existencie sme získali široké skúsenosti a neustále rozširujeme portfólio našich služieb.

Požiadať o ponuku

Ľuboš Balát

Stará Vajnorská 21, Bratislava

Neviete si rady s vašou webstránkou, alebo len jednoducho nemáte čas? Zverte vaše požiadavky do rúk profesionálov. Objednajte si naše služby a o zvyšok sa postaráme my.

Požiadať o ponuku

Adam Murin

Hrachová 16, Bratislava

Požiadať o ponuku

Samuel Trstenský

Jána Smreka 10, Bratislava

Požiadať o ponuku

Viktória Končoková

Štefánikova 47, Bratislava

Požiadať o ponuku

Ľuboš Krupiczer

Narcisova 8, Bratislava

Grafický dizajn robím od roku 2000, začínal som v Slovenskej televízii, neskôr som pracoval v produkčnej agentúre J.A.M. Film 1999 a od roku 2006 som na voľnej nohe. Mám bohaté skúsenosti s grafikou akéhokoľvek druhu, viac info na mojom webe.

Požiadať o ponuku

Sebastian Kunec

Drienova 1, Bratislava

Jsme softwarová společnost, která zhmotňuje vize svých klientů. Zaměřujeme se především na kvalitu, dobré vztahy a skvělé lidi, kteří společnost tvoří. Tvoříme webové stránky a eshopy na míru, vyvíjíme nativní mobilní aplikace pro Android a iOS.

Požiadať o ponuku

Maros Smrek

stare grunty 53 53, Bratislava

Webtech (2016 - 2017) Junior web developer - Bratislava frontend/backend developer (PHP) # 2 Slovakodata a.s (2015 - 2016) Trainee Developer - Bratislava Účasť v programe Slovakodata akadémia, v rámci ktorej som absolvoval školenia: - rôznych modulov SAP

Požiadať o ponuku

Tomáš Kováčik

Kresánkova 7/A, Bratislava

Portfolio sa pripravuje. Skúsenosti sú viac ako pár rokov a kladiem doraz na spokojnosť zákazníka. Potrebujete web na mieru? či veľký alebo malý každý detail bude podľa Vášho gusta.

Požiadať o ponuku

Petronela Bučová

Mikšová 101, Bytča

PROFI GLOBAL s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá od roku 2012 okrem iného poskytuje vedenie účtovníctva a spracovaniu miezd svojim klientom, ktorými sú malé a stredné firmy a živnostníci z rôznych oblastí. Spracovávame aj všetky typy daňových priznaní.

Požiadať o ponuku

Monte Weby

Hurbanovo nám. 46, Bojnice

50 projektov za 2 roky na trhu od roku 2006

Požiadať o ponuku

Patrik Potoczky

Starozagorská 11, Košice

Som vyštudovaný grafik digitálných médií. Ovládam HTML5, CSS3, JS, Jquery, Wordpress, CMS systémy. Roky sa venujem tvorbe web stránok a eshopov, taktiež digitálnej a printovej grafike.

Požiadať o ponuku

Slavomír Seman

Alžbetina 16, Košice

Som senior java developer a zároveň podnikateľ na trhu vývoja softvérových riešení na mieru. Špecializujem sa na JAVA EE. Som schopný pokryť celý vývoj aplikácie, od návrhu, až po nasadenie na server.

hodnotenie 5/5 1 recenzia

Požiadať o ponuku

Tomáš Konoradský

Š. Petruša 184/14, Žiar nad Hronom

Pracujem ako grafik už viac ako 8 rokov, pracoval som na rôznych malých či veľkých projektoch. Venujem sa hlavne web dizajnu, no samozrejme ovládam aj tlačovú grafiku. Práca ma teší, napĺňa a rád sa zapájam do nových projektov.

Požiadať o ponuku

Ondrej Holdy

Streďanská 2778, Topoľčany

Vytvárame nové a modernizujeme zastaralé webstránky, poskytujeme hostingové služby a programujeme web aplikácie pre CMS Joomla.

Požiadať o ponuku

Peter Bezák

Univerzitná 1 BD 017, Žilina

Ponúkame komplexné služby od statických obrázkov, cez animácie, vizualizácie, webové stránky až po vytvorenie videí v 4K kvalite. Máme dlhoročné skúsenosti, ktoré sme nadobudli pri práci pre desiatky našich klientov.

Požiadať o ponuku

Alexander Hulman

F. Ruppeldta 20, Žilina

Tvoríme webstránky už od roku 1996, zaujímajú nás najmä netradičné riešenia a weby, ktoré sa prispôsobujú zákazníkom a pomáhajú im v ich biznise.

Požiadať o ponuku

Tomáš Hyben

Jarmočná 37, Poprad

malé rodinné štúdio, ktoré si zakladá nie na kvantite, ale na kvalite

Požiadať o ponuku

Marcel Sádecký

Štúrova 30, Nitra

Tvorba web stránok, internetových obchodov, grafiky, vizualizácií, programovanie aplikácií na mieru. Tvorba webových šablón pre CMS DRUPAL, JOOMLA, WORDPRESS a E-COMMERCE PRESTASHOP. Tvorba reklamných kampaní vo fulltextových vyhľadávačoch ...

Požiadať o ponuku

Nájdite nás vo všetkých mestách