buildDomácnosť eventEventy library_booksKurzy favorite_borderWellness more_horizOstatné

Profesionáli v odvetví marketingové služby v meste Bratislava

Roman Majerský

Opvaská 26/A, Bratislava

Vo svete marketingu sa pohybujem takmer 10 rokov. Pracoval som v agentúrach, na klientskej strane, aj v startupoch. Orientujem sa na sociálne siete a copywriting.

Požiadať o ponuku

Martin Sprušanský

Stropkovska 3, Bratislava

Sme fullservisová digitálna agentúra, ktorá sa špecializuje na komplexné potreby v oblasti webdizajnu a online marketingu. Počas našej existencie sme získali široké skúsenosti a neustále rozširujeme portfólio našich služieb.

Požiadať o ponuku

Adam Murin

Hrachová 16, Bratislava

Požiadať o ponuku

Juraj Čief

Sibírska 814 01, Bratislava

Osobný tréner: Certifikovaný osobný tréner I. stupňa. Certifikát vystavila Slovenská asociácia kulturistiky, fitness a silového trojboja. Viac ako 8 ročné skúsenosti. Prípráva na súťaže v kulturistike, dosahovanie osobných cieľov.

Požiadať o ponuku

Higher Branding Agency

Rovniankova 12, Bratislava

Sme Higher; v komunikácii jasná a otvorená, v poradenstve skúsená a odborná brandingová agentúra. Usilujeme sa byť vernými partnermi, ktorí vás budú sprevádzať na vašej ceste k úspešnému podnikaniu.

Požiadať o ponuku

Ondrej Sarnecký

Na Revíne 17, Bratislava

Vo svete online mám dlhoročnú prax najmä ako programátor so zameraním na tvorbu webových stránok a aplikácií s prihliadnutím na logickú kontinuitu výsledného produktu v rôznych oblastiach marketingu.

Požiadať o ponuku

Lucia Stefansky

Ota Holúska 6, Bratislava

Mám 10 ročné skúsenosti, pracovala som pre veľké telekomunikačné spoločnosti aj online marketingovú agentúru. SEO, PPC, sociálne siete či obsah. Píšem články pre Podnikajte.sk a individuálnych klientov. Koncom roka 2016 mi vyšla kniha o franchisingu.

Požiadať o ponuku

Martina Bolibruchová

Jakubovo námestie 19, Bratislava

- Video, foto a textová produkcia pre sociálne siete a blogy, videá z eventov, videointerview či podcasty. - Koncepty pre sociálne siete a blogy na základe metódy inbound marketingu. - Growthhacking. - Vývoj mobilných aplikácií.

Požiadať o ponuku

Nikoleta Zifčáková

M.R. Štefánika 700/1, Most pri Bratislave

5 rokov skúseností s marketingom komplexne. Vytvorila som niekoľko identít pre malé spoločnosti- logo, vizitky, letáky, facebook stránka, responzívna wordpress web stránka. Mám výborné organizačné schopnosti, som kreatívec.

Požiadať o ponuku

Marek Tomašec

Majerská ulica 5, Rovinka

Štúdium grafického designu v Dánsku.

Požiadať o ponuku

Vladimír Kurdaj

Jaseňová 16, Žilina

Požiadať o ponuku

Ján Beňo

Timravy 13, Martinová

Požiadať o ponuku

AMETIC Reklamná agentúra

Košovská cesta 24, Prievidza

Sme mladá ambiciózna reklamná agentúra ponúkajúca komplexné služby. Veríme, že o projekty sa treba zodpovedne starať od začiatku až do konca. Myšlienky pretvárame v návrhy, ktoré finálne realizujeme v digitálnom aj fyzickom priestore.

Požiadať o ponuku

Martin Köteleš

Kynceľovská cesta 77, Banská Bystrica

Dlhoročné skúsenosti v marketingu, stratégiách a tvorbe reklamy.

Požiadať o ponuku

Nájdite nás vo všetkých mestách