buildDomácnosť eventEventy library_booksKurzy favorite_borderWellness more_horizOstatné

Profesionáli v odvetví interiérový dizajn v meste Trenčín

Oskár Nedbal

Južná 7650/29, Trenčín

12 rokov pôsobenia v oblasti návrhu a realizácie interiéru.

Požiadať o ponuku

Rastislav Koprivňanský

Okružná 2, Trenčín

UC Design s.r.o. je architektonicko-projekčná kancelária so sídlom v Trenčíne zameraná na predprojektovú a projektovú prípravu stavieb. Zameriavame sa najmä na navrhovanie objektov pozemných stavieb, interiérov týchto stavieb a ich rekonštrukcií.

Požiadať o ponuku

STOA architekti

Slovenská 28, Prešov

Architektonický ateliér s viac ako 20 ročnou históriou, oceňovaný doma aj v zahraničí. Kompletný servis architekta od návrhu po kolaudáciu. Návrhy rodinných domov, bytov, interiérov, obytných domov, priemyselných budov, krajinotvorba, urbanizmus..

Požiadať o ponuku

Dušan Energia v priestore

P.O.Box 96, Hamuliakovo

10 rokov pôsobenia. Realizujeme, vieme vstúpiť vo všetkých etapách - pred výstavbou (ideálna situácia, ale nie je nutná), vo výstavbe, rekonštrukcia. Domy (IBV), bytové domy, obchod / OC, hotel, prevádzka, business centrum, fitko, wellness, showroom...

Požiadať o ponuku

Eduard Vojtíšek

Nejedlého 29, Bratislava

Moja firma Eduard Vojtíšek-VE DEKOR sa zaoberá hlavne interiérovým dizajnom od návrhu až po realizáciu. Špecializujem sa na originálne dekoratívne úpravy stien s pomocou materiálov od firmy San Marco a Oikos. Prevádzam aj maliarske a tapetárske práce.

Požiadať o ponuku

Eva Janosikova

Tatranske Matliare 16 05960, Vysoké Tatry

Požiadať o ponuku

Tomáš Abramovič

Kozmonatov 6, Svätý Jur

Navrhujeme rodinné a bytové domy od exteriéru až po interiér. Samozrejmosťou je u nás individuálny prístup ku každému klientovi. Sme autorizovaní architekti s dlhoročnou praxou.

Požiadať o ponuku

Nájdite nás vo všetkých mestách